Používání cookies - aby web fungoval jak má:

Nastavení

Prodej bytu 4+kk s terasou, balkonem a garáží Brno-Židenice, ulice Vojanova

Popis nemovitosti

Když rodina potřebuje víc než jen byt.

Některé byty jsou praktické. Některé jsou hezké. A pak jsou byty, které začnou dávat smysl přesně ve chvíli, kdy už běžný byt nestačí.

Tento byt 4+kk na ulici Vojanova v Brně-Židenicích je právě takový. Má prostor, který rodina opravdu využije. Má vlastní garáž přímo v domě. Má terasu, balkon, výtah, klimatizaci, příjemný komorní dům a k tomu atmosféru klidného bydlení mezi rodinnými domy.

Je to byt pro rodinu, která chce žít v Brně.

Byt, který má parametry městského domu

Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží bytového domu rodinného typu z roku 2008. Dům má pouze 15 jednotek, působí komorně, klidně a přirozeně zapadá do zástavby v okolí Karáskova náměstí.

Nejste na sídlišti. Nejste v anonymním domě s desítkami sousedů. A přesto jste ve městě, odkud se do centra Brna dostanete pohodlně za pár minut.

Právě tahle kombinace je na tomto bytě výjimečná. Městské bydlení, ale bez pocitu stísněnosti.

Prostor, který rodina opravdu ocení

Byt má celkovou plochu 95 m² a velmi příjemnou dispozici 4+kk či spíše 4+1, která dává smysl v každodenním rodinném provozu.

Obytná část je přirozeným srdcem bytu. Kuchyně o velikosti 14 m² navazuje na obývací pokoj o velikosti 18 m² a společně tvoří místo, kde se opravdu žije. Rodinné večeře, návštěvy, domácí úkoly u stolu, ranní káva i večerní klid.

V obou těchto místnostech je umístěna klimatizace, což oceníte hlavně v letních měsících.

Z obytné části se vstupuje na terasu o velikosti 10,5 m², orientovanou na jih do zahrady. Je to přesně ten prostor navíc, který mění byt v domov. Místo, kde si můžete dát kávu, otevřít knížku, nechat děti chvíli venku na vzduchu nebo si jen po dlouhém dni sednout a konečně vypnout.

 

Tři další samostatné pokoje. Každý má své místo.

Byt nabízí tři neprůchozí pokoje, což je u rodinného bydlení obrovská výhoda.

Ložnice má 14 m² a je z ní vstup na balkon o velikosti 2 m².
Dětský pokoj má 15 m².
Pracovna nebo druhý dětský pokoj má 10 m².

Každý člen domácnosti tak může mít svůj vlastní prostor. A právě to je v bytě pro rodinu často ten největší luxus.

Byt je orientovaný na východ, jih a západ, takže má světlo v průběhu celého dne a nepůsobí uzavřeně.

Koupelna, předsíň a praktické detaily

Velkorysá předsíň o velikosti 14 m² je přesně to, co rodiny ocení. Boty, bundy, tašky, sportovní vybavení, školní batohy – všechno má kde být.

Koupelna o velikosti 7 m² nabízí vanu, sprchový kout, dvě umyvadla a toaletu.

Dalším praktickým bonusem je samostatná toaleta o velikosti 1 m² s umývátkem. U bytu pro vícečlennou domácnost je to detail, který velmi rychle přestane být detailem.

A navíc je zde samostatná komora 2 m²   s místem na pračku a sušičku.

Garáž přímo v domě. Výtah až k bytu.

K bytu náleží vlastní garáž přímo v domě.

Z auta pohodlně vystoupíte v garáži a výtahem se dostanete až k bytu. Žádné večerní hledání parkování. Žádné běhání s nákupem přes půl ulice. Žádné každodenní městské kompromisy.

A právě tyto praktické věci dělají z tohoto bytu bydlení, které funguje nejen na fotkách, ale hlavně v běžném životě.

Malá zahrádka ve vnitrobloku

K bytu patří také podíl na společné zahrádce ve vnitrobloku.

Není to zahrada, která by vám přidala práci. Je to zahrádka, která přidá hodnotu životu. Bezpečné místo pro děti, kousek zeleně navíc a příjemný pocit, že dům má své vlastní klidné zázemí.

 

Nízké provozní náklady a vlastní vytápění

Byt má vlastní plynové topení s kombinovaným kotlem, díky čemuž máte kontrolu nad vytápěním i spotřebou.

Provozní náklady pro čtyřčlennou rodinu jsou zde velmi příznivé:

měsíční předpis včetně fondu oprav: 3 335 Kč
záloha na elektřinu: 1 500 Kč
záloha na plyn: 1 800 Kč

Celkem: 6 635 Kč měsíčně.

Židenice, které dávají rodinám smysl

Ulice Vojanova má příjemnou, klidnější atmosféru. V okolí jsou rodinné domy, Karáskovo náměstí, dětské hřiště a zároveň velmi dobrá dostupnost do centra Brna.

Na hlavní nádraží se městskou hromadnou dopravou dostanete přibližně za 10 minut.

Tohle je lokalita pro ty, kteří chtějí mít město po ruce, ale doma chtějí cítit klid.

Pro koho je tento byt ideální?

Pro rodinu, která chce zůstat v Brně, ale potřebuje víc než běžný byt.

Pro pár, který plánuje děti a nechce se za pár let znovu stěhovat.

Pro klienty, kteří hledají praktické, prostorné a kvalitní bydlení s atmosférou.

A také pro ty, kteří chtějí město, ale nechtějí se vzdát pocitu skutečného domova.

Co vás tady čeká?

4 pokoje.
Terasa.
Balkon.
Vlastní garáž v domě.
Výtah.
Klimatizace.
Tři světové strany.
Komorní dům s 15 jednotkami.
Společná zahrádka.
Klidnější část Židenic.
Centrum Brna stále na dosah.

Tento byt není pro každého. A právě proto je zajímavý.

Je pro ty, kteří už vědí, že domov není jen počet metrů. Je to prostor, ve kterém se dá dobře žít.

Přijďte se přesvědčit, zda je právě pro vás.

Klíče a bábovku mám.

3D scan

Cena včetně garáže, provize a právních služeb činí 13 990 000 Kč.

zpst_na_hlavni_stranku

Odhad ceny nemovitosti

monika_sedlakova_-__realitni_makler_1366x768

kopie_navrhu_jsem_vse_co_potrebujete_ve_svete_realit_1940__1100_px

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF