Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Celoročně obyvatelná CHATA, LIPŮVKA

Popis nemovitosti

Celoročně obyvatelná chata 4+kk s velkou zahradou, Lipůvka, okres Blansko

Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní rekreační objekt, který je obklopen velkým pozemkem - přírodní zahradou, na kterou navazuje les. Nachází v katastrálním území Lipůvka, okres Blansko. Dům byl kompletně rekonstruován a přistavěn v letech 2003 – 2009 a je částečně podsklepený. Výměra pozemku 2 212m2, užitná plocha 120m2, zastavěná plocha 83m2.

Výměry chaty:

1.NP: zádveří 4,4m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 27,1m2, pokoj 10,5m2, koupelna s toaletou, umyvadlem a vanou 4m2, komora 3,6m2, sklad 5,3m2.

2.NP/ podkroví: schodiště 5,60m2, pokoj 19 m2, pokoj 22,1m2, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a toaletou 4,9m2, šatní kout 6 m2 a terasa 5,2m2

Vybavení domu:

Kuchyňská linka zn. Sykora s vestavěnými spotřebiči (myčka, plynová varná deska a elektrická trouba,  odsavač par, dřez).

Střecha sedlová – betonová taška, oplechování – pozink, dřevěná euro okna s dvojskly, zdivo cihelné a v podkroví Ytong, příčky v podkroví Ytong, dveře z masivu lakované, v pokojích palubovky (na poschodí kročejová izolace), 2 koupelny a toalety keramická dlažba a obklad, železobetonové schodiště s dubovým obkladem a zábradlím, stropy Hurdis, dvouvrstvé štukové omítky, dvě komínová tělesa. Fasáda domu a půdní prostor jsou zatepleny. Zdroj tepla a dodávku teplé vody zajišťuje plynový kotel Viessman (24kW) na propan (LPG) pomocí podzemního zásobníku propanu (2,7 m3). V domě jsou dále umístěna krbová kamna značky Jotul. Kanalizace splašková do septiku, nové rozvody elektřiny, vodoinstalace plastová - voda z vlastní vrtané studny (23m).

Dům obklopuje velká zahrada. Je zde umístěn dřevník, oplocená užitná zahrádka a sad s ovocnými stromy (jabloně, třešeň, ořech).

Obec Lipůvka je díky své poloze ideálním místem pro celoroční rodinnou rekreaci nebo případně i trvalé bydlení. Nadchne Vás okolní příroda, která láka na procházky či jízdu na kole. Mezi nejbližší zajímavé turistické cíle patří rozhledna a přírodní rezervace Babí lom, Petrova studánka, rozhledna Čebínka a vodopád Šebrovka. V obci je veškerá občanská vybavenost – obchod, škola, školka, zdravotní středisko, restaurace, cukrárna a sportoviště Obec Lipůvka je velmi dobře dopravně dostupná jak automobilem (na okraj Brna 10 min., do Kuřimi 5 min. a do Blanska 15 min.), tak autobusovou linkou IDS.

Majitelé si vyhrazují právo vybrat si zájemce na základě svých kritérií.

Jedná se o velmi ojedinělou a zajímavou nabídku v atraktivní lokalitě. 

Energetický štítek budovy bude předložen před podpisem smlouvy, proto nyní uvádíme “G“.

 

TATO NEMOVITOST JIŽ NENÍ V NABÍDCE

 

 

Obraťte se na profesionálního makléře.

_wz65669c

Mgr. Monika Sedláková

mobil: 777 148 332

e-mail: monika.sedlakova@comforteal.cz

Více na:

www.monikasedlakova.cz

www.comfortreal.cz

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

www-odhadzdarma-online

Mgr. Monika Sedláková

TŘEBA PRÁVĚ TEĎ

777 148 332 

 

 

Klienti o mé práci říkají...

  

2   1   

NECHTE VAŠI NEMOVITOST ZÁŘIT

 

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8


Mgr. Monika Sedláková

Kontaktní formulář