Viladům MERUŇKOVÁ

Poslední byt 4+kk a ateliér 2+kk v prodeji.

Popis nemovitosti


Byt č. 6 s dispozicí 4+KK se nachází ve 2.NP novostavby.Výměra bytu č.6: vstup 11,9m2, obytný prostor s kk 23,5m2, ložnice 15,8m2, pracovna 12,2m2, pokoj 15,7m2, koupelna 4,7m2, toaleta 1,7m2, technická místnost 2,9m2 (+ 11,1m2 balkon a 52,5m2 terasa). Celková podlahová plocha bytu činí 88,4m2. K bytu náleží 11,1m2 balkon a 52,5m2 terasa, které nejsou nezapočítány do celkové plochy bytu. Při včasné rezervaci máte možnost změny dispozice tohoto bytu na 3+kk. Jedná se o poslední byt v osobním vlastnictví s termínem dokončení podzim 2021.  Cena bytu: 8 106 000 Kč.
Dále je součástí prodeje sklepní kóje a parkovací stání ke každému bytu dle vlastního výběru. Cena jednoho krytého parkovacího stání činí 350 000 Kč. V případě koupě dvou parkovacích stání je cena za jedno parkovací stání 250 000 Kč.

Ateliér č.7 s terasou a zahrádkou k výlučnému užívání vlastníka ateliéru. Nachází se v 1.PP bytového domu a má bezbariérový přístup. Celková výměra ateliéru činí 72,9m2. Výměry: vstup 7,1m2, ateliér s KK 41,9m2, pracovan12,7m2, sklad 5,5m2, hygienické zázemí (koupelna s toaletou a sprchovým koutem) 5,7m2.K ateliéru náleží terasa o výměře 6m2, která není nezapočítaná do celkové plochy ateliéru. Termín dokončení podzim 2021. Cena ateliéru: 5 467 500 Kč.

Cena je uvedena včetně terasy 6m2 a zahrádky o výměře 91m2 s přímým vstupem z ateliéru.  K ateliéru je možno dokoupit parkovací stání. Ateliér je součástí projektu Viladům Meruňková. V bytovém domě je celkem 7 jednotek s dispozicí 3+kk a 4+kk.

Standardní vybavení: Vybavení koupelen a toalet dle vzorníku z nabídky dodavatele. Sprchový kout nebo vana, umyvadlo, baterie, závěsné WC, umývátko, obklady a dlažby. Vinylové podlahy v pokojích, kvalitní plastová 6-ti komorová okna, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, samostatný plynový kondenzační kotel a komfortní podlahové vytápění s termostaty.Byt je možné financovat hypotečním úvěrem, který vám zajistíme s našim partnerem GOLEM FINANCE s.r.o. Při pořízení nemovitosti neplatíte 4 % daň z nabytí nemovitosti. Moderní technologie, vlastní plynový kotel a podlahové vytápění zaručují nízkou energetická náročnost a komfortní bydlení v těsné blízkosti města Brna.Obec Želešice se nachází pouhých 10 km od centra města Brna a je zapojena do systému integrované autobusové dopravy. V obci je mateřská a základní škola, Střední zahradnická škola, pošta, obecní úřad, dvě samoobsluhy, vinárna a několik restaurací a cukrárna. V obci je řada spolků - Sbor dobrovolných hasičů, vinařský spolek, TJ Viktoria - oddíly fotbalu, badmintonu, aerobiku a jógy. Obcí protéká říčka Bobrava, na kterou navazuje Přírodní park Bobrava s řadou značených turistických tras a cyklostezek.

 

Pro více informací volejte na telefon 777 148 332 a dohodněte si osobní schůzku.

Fotogalerie

Mgr. Monika Sedláková COMFORT REAL

 

Jmenuji se Monika Sedláková a jsem specialistkou na prodej nemovitostí v lokalitách Brno - venkov

a novostaveb v Brně a na jižní Moravě.

Narodila jsem se ve znamení Kozoroha, mám ráda modrou barvu, hory, kolo, lyže a své klienty.

Jsem pracovitá, empatická, důsledná a mám organizační talent.

Nikdy se nevzdávám. Za všech okolností jednám s klienty čestně.

Toto vše mi umožňuje, abych každou zakázku dovedla profesionálně do zdárného konce.

 

Samostatná stránka nemovitosti

VAŠE nemovitost si zaslouží maximální prezentaci. Proto VÁM vytvoříme vlastní www stránku VAŠÍ nemovitosti.

Novostavba RD Slavkov Rezidence "U HRADEB"

  

Home Staging

Připravíme VAŠI nemovitost tak, aby byla atraktivní pro široký okruh zájemců.

Home Staging je umění přípravy a aranžování nemovitosti.

 

 

Půdorysy a vizualizace

Vytvoříme vizualizaci a 3D plánky VAŠÍ nemovitosti.

Lidé nemají žádnou představivost, proto jsou plánky a vizualizace nemovitostí tak důležité.

 

 

 

Video prohlídky

Natočíme profesionálně video prohlídku VAŠÍ nemovitosti, kterou budeme prezentovat na realitních serverech a sociálních sítích.

Profesionální video vaší nemovitosti je současně dárkem pro vás. Nemovitost prodáte, ale vzpomínky zůstanou.

 

 

Tržní posouzení nemovitosti

Nezávazná konzultace a odhad ceny zdarma.

Začíná to společným setkáním a pokračuje správným nastavením prodejní ceny.

K čemu je potřeba znát cenu nemovitosti?

    

 

3D scan nemovitosti

Dopřejte si neopakovatelný zážitek z virtuální reality.

 


Mgr. Monika Sedláková       COMFORT REAL

Kontaktní formulář