Všechno sedí jak má. Špičkový servis. Lidský přístup. Dokonalost. Maserati mezi realitkami. Kupovat? Prodávat? Pronajímat? Pak jedině s paní Sedlákovou. Ať to zní jakkoli, my máme jasno.
Děkujeme a vyslovujeme velkou pochvalu paní Sedlákové a jejímu týmu. Profesionalita, která provázela koupi dnes už našeho rekreačního objektu, byla patrná už při prohlídce nemovitosti, kde pro každého zájemce byla připravena složka se základními a důležitými informacemi. Byla jasně stanovena a dodržena pravidla další komunikace v rozhodovacím procesu, který vyústil ve výběr kupujícího. I následující kroky a postup byl jasný, rychlý, časově perfektně zorganizovaný, s ochotou vyjít vstříc všem zúčastněným stranám. Ze strany realitní kanceláře automatická, pro nás však překvapením, byla aktivita spojená s přepisem veškerých smluv vázaných k nemovitosti. Třešinkou na dortu byla milá pozornost od realitní makléřky při podpisu kupní smlouvy i při předání nemovitosti. To vše v době koronavirové a na dosah předvánočnímu shonu. Děkujeme a doporučujeme, nemáme co vytknout.
Byla jsem mile překvapena, jak rychle paní Mgr. Sedláková vše řeší, vše sama vyřídí, nemáte žádné starosti, ani problémy. Ještě jsem se s tak šikovnou a ochotnou realitní kanceláří nesetkala. Všem doporučuji, je spolehlivá, ochotná a šikovná. Hodnotím pěti hvězdičkami.
Realitní kancelář Comfort Real prostřednictvím paní Moniky Sedlákové nám pomohla zrealizovat souběžně prodej bytu a koupi nové nemovitosti. Přestože nebylo snadné sladit všechny kroky, proběhlo vše v naprosté pohodě díky precizní práci realitní kanceláře. Oceňujeme zejména výbornou komunikaci (celou dobu jsme měli přehled o tom co se děje a jaké kroky budou následovat), spolehlivost, vstřícnost a ochotu hledat možné varianty.
U paní Moniky Sedlákové jsem se vždy setkal s velmi profesionálním a vstřícným přístupem, a proto ji mohu jen doporučit.
S realitní kanceláří COMFORT REAL spolupracujeme na našich developerských projektech již řadu let. Jsme rodinná stavební firma, která dává přednost dlouhodobé spolupráci, jenž stojí na pevných základech, fungujících osobních vztazích a vzájemné důvěře. Realitních služby firmy COMFORT REAL a její majitelky, paní Moniky Sedlákové, které jsou postaveny na kvalitě a osobním přístupu ke klientovi, nikoliv na kvantitě, dovedeme ocenit.
Na paní Moniku Sedlákovou jsem dostal doporučení v roce 2014, kdy jsme prodávali RD v Brně. Původně jsme neměli ani v úmyslu využívat služeb RK, se kterými jsme obecně neměli příliš dobré zkušenosti, ale s paní Sedlákovou to bylo něco úplně jiného. Dostalo se nám profesionálních služeb a přitom lidského jednání. Vždy platilo vše, na čem jsme se domluvili a nebylo potřeba žádné velké papírování. Oceňuji především její osobní přístup ke klientovi, vstřícnost, empatii, dochvilnost a znovu musím vyzdvihnout, že paní Sedláková vždy dodržela, co slíbila. Díky všem shora popsaným přednostem byl nakonec prodej domu rychlejší, než jsme doufali a absolutně bez problémů. Od té doby s RK paní Sedlákové i nadále spolupracuji a vždy jsem byl maximálně spokojen nejen s ní samotnou, ale s celým týmem RK Comfort Real, kdy poskytovaný servis je skutečně nadstandardní. Doporučení na tuto kancelář nemám problém šířit i mezi svými známými, neboť vím, že nebudou zklamáni. Tomáš Bařina, Brno