Realitní kancelář Comfort Real prostřednictvím paní Moniky Sedlákové nám pomohla zrealizovat souběžně prodej bytu a koupi nové nemovitosti. Přestože nebylo snadné sladit všechny kroky, proběhlo vše v naprosté pohodě díky precizní práci realitní kanceláře. Oceňujeme zejména výbornou komunikaci (celou dobu jsme měli přehled o tom co se děje a jaké kroky budou následovat), spolehlivost, vstřícnost a ochotu hledat možné varianty.
U paní Moniky Sedlákové jsem se vždy setkal s velmi profesionálním a vstřícným přístupem, a proto ji mohu jen doporučit.
S realitní kanceláří COMFORT REAL spolupracujeme na našich developerských projektech již řadu let. Jsme rodinná stavební firma, která dává přednost dlouhodobé spolupráci, jenž stojí na pevných základech, fungujících osobních vztazích a vzájemné důvěře. Realitních služby firmy COMFORT REAL a její majitelky, paní Moniky Sedlákové, které jsou postaveny na kvalitě a osobním přístupu ke klientovi, nikoliv na kvantitě, dovedeme ocenit.
Na paní Moniku Sedlákovou jsem dostal doporučení v roce 2014, kdy jsme prodávali RD v Brně. Původně jsme neměli ani v úmyslu využívat služeb RK, se kterými jsme obecně neměli příliš dobré zkušenosti, ale s paní Sedlákovou to bylo něco úplně jiného. Dostalo se nám profesionálních služeb a přitom lidského jednání. Vždy platilo vše, na čem jsme se domluvili a nebylo potřeba žádné velké papírování. Oceňuji především její osobní přístup ke klientovi, vstřícnost, empatii, dochvilnost a znovu musím vyzdvihnout, že paní Sedláková vždy dodržela, co slíbila. Díky všem shora popsaným přednostem byl nakonec prodej domu rychlejší, než jsme doufali a absolutně bez problémů. Od té doby s RK paní Sedlákové i nadále spolupracuji a vždy jsem byl maximálně spokojen nejen s ní samotnou, ale s celým týmem RK Comfort Real, kdy poskytovaný servis je skutečně nadstandardní. Doporučení na tuto kancelář nemám problém šířit i mezi svými známými, neboť vím, že nebudou zklamáni. Tomáš Bařina, Brno