S paní Sedlákovou jsme řešili koupi bytu. Vše probíhalo velmi profesionálně, domluva byla skvělá, paní makléřka byla flexibilní a snažila se nám vždy vyjít vstříct, a celý proces (ne úplně standartní) koupě hezky odsýpal. Za nás mohu jen doporučit ;)
S paní Sedlákovou byla naprosto senzační spolupráce, a to především díky jejímu smyslu pro detail, tahu na branku, realistickému vyhodnocování aktuální situace a profesionálnímu přístupu v kombinaci s potřebnou empatií vůči klientům.
Dům ke koupi jsme hledali opravdu dlouho a sešli se s mnoha realitními makléři. Často jsme narazili na přístup, se kterým jsme se necítili dobře. A pak to přišlo - nyní už náš domeček, v prodeji od paní Sedlákové. Od začátku jednaní narovinu, lidský a vřelý přístup, pochopení pro naši finanční situaci a příběh. Důležité také bylo, že jako kupující, jsme se necítili jako štvaná zvěř, ze které chtějí všichni vytěžit maximum na krev. S paní Sedlákovou se šlo na všem domluvit, asistovala při překážkách a nikdy asi nezapomenu na její moto: kde je vůle, tam je cesta. Vždy se snaží najit cestu. A my s paní Sedlákovou cestu našli... a novy domov. Můžeme jen doporučit.
Když jsme se rozhodli s manželem prodat nemovitost, nezkušení v této oblasti, obrátili jsme se na dvě velké společnosti. Jejich jednání pro nás bylo ale nepřijatelné. Hnali nás do rychlého prodeje pod cenou, celkově se nám nezdál nátlak z jejich strany. Rozhodli jsme se poohlédnout jinde a podle recenzi jsem našla paní Moniku. I přes její velkou vytíženost si nás příběh rada vyslechla, a i když byla naše nemovitost trosku dál za její působností, velmi ochotně za námi i s manželem přijela. Už z prvního setkání jsme měli neuvěřitelně dobrý pocit. Manželé jsou velmi lidští, vstřícní, zkušení a laskaví. Poradili nám, co dodělat, aby byla nemovitost zajímavější, a my tak měli větší šanci dostat vyšší částku, což se nám nakonec i povedlo. Se vším nám ochotně a rádi pomohli. Jen díky nim proběhlo všechno hladce, a i když se objevil problém, vše pomohli lehce vyřešit. Nemohli jsme vybrat lépe a moc doporučujeme.
S paní Sedlákovou jsem velmi spokojený. Služby na profesionální úrovni, včetně veškerého servisu. Právní a finanční pomoc, excelentní spolupráce i u složitého případu. Bývám zpočátku nedůvěřivý, ale velmi rychle mě přesvědčila o opaku. Řešili jsme společně koupi chalupy. Byl to komplikovaný případ, ale vše proběhlo perfektně, rychle a spolehlivě. Děkuji za spolupráci.
Rádi bychom vyjádřili naše poděkování paní Monice Sedlákové za vynikající služby poskytované během naší nedávné koupě nového bytu a prodeje stávajícího bytu. Paní Sedláková prokázala nevídanou profesionalitu během celého procesu koupě i prodeje. Její pečlivost a pozornost k detailům společně s proaktivním přístupem byly patrné od samého začátku naší spolupráce. Důkladně připravila náš byt k prodeji, provedla detailní průzkum trhu a poskytla důležité poznatky, které nám pomohly při našich rozhodnutích. Dále se také nad rámec naší původní dohody aktivně podílela na hledání nové nemovitosti. Její odborné rady a doporučení byly klíčové pro nalezení bytu, který dokonale vyhovovuje naším potřebám a preferencím. Byli jsme velmi spokojeni s jejím vedením a podporou během celého procesu. Navíc paní Sedláková vyřídila veškerou dokumentaci a administrativu, takže oba převody proběhly bezproblémově a bez stresu.Rádi bychom vyjádřili naše poděkování paní Monice Sedlákové za vynikající služby poskytované během naší nedávné koupě nového bytu a prodeje stávajícího bytu. Paní Sedláková prokázala nevídanou profesionalitu během celého procesu koupě i prodeje. Její pečlivost a pozornost k detailům společně s proaktivním přístupem byly patrné od samého začátku naší spolupráce. Důkladně připravila náš byt k prodeji, provedla detailní průzkum trhu a poskytla důležité poznatky, které nám pomohly při našich rozhodnutích. Dále se také nad rámec naší původní dohody aktivně podílela na hledání nové nemovitosti. Její odborné rady a doporučení byly klíčové pro nalezení bytu, který dokonale vyhovovuje naším potřebám a preferencím. Byli jsme velmi spokojeni s jejím vedením a podporou během celého procesu. Navíc paní Sedláková vyřídila veškerou dokumentaci a administrativu, takže oba převody proběhly bezproblémově a bez stresu.
Profesionální znalosti oboru, včetně právního ošetření, by měly být v dnešní době samozřejmostí. U Moniky Sedlákové jsou služby 100 %! Nejvíc jsem ocenila její osobní přístup a rozhovory, ve kterých jsem se potřebovala ujistit, že dělám správnou věc. Protože změnit v 60. letech bydlení, není vůbec jednoduché. A paní Monika poslouchala, radila, vyhodnocovala, zvažovala pro a proti … A výsledek stál za to! Našly jsme krásný domeček, který chtěl jen drobné úpravy. Díky profesionální práci paní Moniky jsme rychle a efektivně prodaly tomu nejvhodnějšímu zájemci můj byt, takže vše do sebe krásně zapadlo. A já jsem ráda, že jsem našla odvahu tento krok do neznáma udělat a být tak blíže vnoučatům.
Děkuji za pochopení, trpělivost a profesionální zvládnutí mé nelehké situace. Slíbil jsem paní makléřce, že jestli prodej vyjde a já budu bez dluhů, tak ji budu nosit na rukou!
Splnil se nám sen – koupě pěkné zahrady se zázemím blízko našeho bytu. Ze začátku jsme měli obavu, protože je to naše první koupě nemovitosti, ale měli jsem velké štěstí na skvělou realitní kancelář a vše proběhlo hladce.
Velice děkuji paní Sedlákové za ochotu a profesionální servis! Moc nám pomohla v případě ocenění nemovitostí.
S přístupem paní Sedlákové jsem byl jako kupující nadmíru spokojen - profesionalita, ochota, rychlé jednání, pomoc při následném kontaktu s třetími stranami. Mám v ní plnou důvěru a těším se na další spolupráci.
Kupoval jsem přes společnost nemovitost, takže mám zkušenost s jednáním s více realitkami, tedy možnost srovnání. Velmi dobrá spolupráce a profesionální služby, prostě spokojenost!??
Prodávali jsme dům prostřednictvím realitní kanceláře Comfort Real. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Paní Monika Sedláková je velice milá, ochotná, vstřícná a vysoce profesionální. Spolupráce s ní byla perfektní. Na schůzky byla vždy stoprocentně připravená. Mohu jen doporučit.
Komunikace s paní Sedlákovou při kupování nemovitosti byla velmi příjemná. Paní Sedláková byla vždy připravená zodpovědět veškeré otázky a její služby, jakožto realitní makléřky, byly na vysoké úrovni. Ve srovnání s jinými lidmi z oboru, se kterými jsem spolupracovala, je paní Sedláková jednoznačně nejlepší.
Realitní kancelář Comfort Real prostřednictvím paní Moniky Sedlákové nám pomohla zrealizovat souběžně prodej bytu a koupi nové nemovitosti. Přestože nebylo snadné sladit všechny kroky, proběhlo vše v naprosté pohodě díky precizní práci realitní kanceláře. Oceňujeme zejména výbornou komunikaci (celou dobu jsme měli přehled o tom co se děje a jaké kroky budou následovat), spolehlivost, vstřícnost a ochotu hledat možné varianty. Po cca třech letech od prodeje jsem potřeboval vědět, jak se změnila cena nemovitosti, abych aktualizoval pojistnou smlouvu. Poprosil jsem Mgr. Sedlákovou o hrubý odhad ceny a dostal jsem kompletní tržní posouzení nemovitosti zpracované do detailu. Tohle je kvalita servis na úrovni! Tady jste pořád klientem i když už jim dávno nepřinášíte žádný zisk.
Ještě jednou MOC děkujeme za všechno. Jednala jste jako profesionál. Naše mise byla dotažena do konce, super a díky Vám, ano jen díky Vám se to zvládlo na zlatou medaili nebo na čestný řád. Moc děkujeme a v budoucnu na Vás nezapomeneme.
S paní Monikou Sedlákovou jsme se setkali spíše náhodně u jedné nemovitosti a na základě tohoto setkání jsme ji bez dlouhého přemýšlení požádali o provedení našeho prodeje. Po celou dobu jsme byli neustále v kontaktu, až po konečné předání klíčů novému majiteli. O všech postupných krocích jsme byli neustále informováni. Vše proběhlo bez problémů a možných překvapení. K práci paní Moniky Sedlákové není co dodat, prostě spokojenost. Děkujeme.
Všechno sedí jak má. Špičkový servis. Lidský přístup. Dokonalost. Maserati mezi realitkami. Kupovat? Prodávat? Pronajímat? Pak jedině s paní Sedlákovou. Ať to zní jakkoli, my máme jasno.
Děkujeme a vyslovujeme velkou pochvalu paní Sedlákové a jejímu týmu. Profesionalita, která provázela koupi dnes už našeho rekreačního objektu, byla patrná už při prohlídce nemovitosti, kde pro každého zájemce byla připravena složka se základními a důležitými informacemi. Byla jasně stanovena a dodržena pravidla další komunikace v rozhodovacím procesu, který vyústil ve výběr kupujícího. I následující kroky a postup byl jasný, rychlý, časově perfektně zorganizovaný, s ochotou vyjít vstříc všem zúčastněným stranám. Ze strany realitní kanceláře automatická, pro nás však překvapením, byla aktivita spojená s přepisem veškerých smluv vázaných k nemovitosti. Třešinkou na dortu byla milá pozornost od realitní makléřky při podpisu kupní smlouvy i při předání nemovitosti. To vše v době koronavirové a na dosah předvánočnímu shonu. Děkujeme a doporučujeme, nemáme co vytknout.
Byla jsem mile překvapena, jak rychle paní Mgr. Sedláková vše řeší, vše sama vyřídí, nemáte žádné starosti, ani problémy. Ještě jsem se s tak šikovnou a ochotnou realitní kanceláří nesetkala. Všem doporučuji, je spolehlivá, ochotná a šikovná. Hodnotím pěti hvězdičkami.
Realitní kancelář Comfort Real prostřednictvím paní Moniky Sedlákové nám pomohla zrealizovat souběžně prodej bytu a koupi nové nemovitosti. Přestože nebylo snadné sladit všechny kroky, proběhlo vše v naprosté pohodě díky precizní práci realitní kanceláře. Oceňujeme zejména výbornou komunikaci (celou dobu jsme měli přehled o tom co se děje a jaké kroky budou následovat), spolehlivost, vstřícnost a ochotu hledat možné varianty.
U paní Moniky Sedlákové jsem se vždy setkal s velmi profesionálním a vstřícným přístupem, a proto ji mohu jen doporučit.
S realitní kanceláří COMFORT REAL spolupracujeme na našich developerských projektech již řadu let. Jsme rodinná stavební firma, která dává přednost dlouhodobé spolupráci, jenž stojí na pevných základech, fungujících osobních vztazích a vzájemné důvěře. Realitních služby firmy COMFORT REAL a její majitelky, paní Moniky Sedlákové, které jsou postaveny na kvalitě a osobním přístupu ke klientovi, nikoliv na kvantitě, dovedeme ocenit.
Na paní Moniku Sedlákovou jsem dostal doporučení v roce 2014, kdy jsme prodávali RD v Brně. Původně jsme neměli ani v úmyslu využívat služeb RK, se kterými jsme obecně neměli příliš dobré zkušenosti, ale s paní Sedlákovou to bylo něco úplně jiného. Dostalo se nám profesionálních služeb a přitom lidského jednání. Vždy platilo vše, na čem jsme se domluvili a nebylo potřeba žádné velké papírování. Oceňuji především její osobní přístup ke klientovi, vstřícnost, empatii, dochvilnost a znovu musím vyzdvihnout, že paní Sedláková vždy dodržela, co slíbila. Díky všem shora popsaným přednostem byl nakonec prodej domu rychlejší, než jsme doufali a absolutně bez problémů. Od té doby s RK paní Sedlákové i nadále spolupracuji a vždy jsem byl maximálně spokojen nejen s ní samotnou, ale s celým týmem RK Comfort Real, kdy poskytovaný servis je skutečně nadstandardní. Doporučení na tuto kancelář nemám problém šířit i mezi svými známými, neboť vím, že nebudou zklamáni. Tomáš Bařina, Brno

Používání cookies - aby web fungoval jak má:

Abyste na webu snadno našli to, co hledáte, potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" všechny cookies jednoduše povolíte.

Cookies jsou malé soubory, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Podle nich vás na našem webu poznáme a zobrazíme vám web tak, aby všechno fungovalo správně a podle vašich preferencí. Přehled cookies a podmínky jejich užívání si můžete přečíst zde.

Nastavení