Prodáváte svou nemovitost?

Deset kroků, které vedou k bezpečnému prodeji Vaší nemovitosti.

  1. Nezávazná konzultace před prodejem

Podrobně rozebereme Vaše plány s nemovitostí, navrhneme nejvhodnější řešení a postup prodeje.

  1. Odhad tržní ceny

Vyhotovíme pro Vás zdarma Tržní posouzení nemovitosti a správným výpočtem společně stanovíme cenu vaší nemovitosti tak, abyste ji prodali co nejvýhodněji.

  1. Smlouva o spolupráci

Pro potvrzení oboustranné důvěry podepíšeme Smlouvu o spolupráci a pustíme se do práce. Zajistíme potřebné dokumenty z katastrálního úřadu a prodávající nám dodá veškeré podklady k nemovitosti.

  1. Využití moderních nástrojů prodeje

Pomocí moderních nástrojů připravíme vaši nemovitost na cílenou prezentaci a promyšlenou propagaci. Home Staging, videoprohlídka, 3D scaning, 2D půdorysy, dron, fotografie, texty inzerátů, reklamní plachty a pod. v závislosti na vašich konkrétních požadavcích.

  1. Cílená inzerce a propagace nemovitosti

Inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. Vlastní webová stránka Vaší nemovitosti, cílená reklama na sociálních sítí a propagace v místě prodeje.

  1. Strategie prohlídek

Pečlivá příprava a nastavení strategie prohlídek. Zájemcům předložíme v písemné formě veškeré informace o nemovitosti a kompletní podklady potřebné k rozhodnutí o koupi.

  1. Výběr vhodného kupujícího a zprostředkování hypotéčního úvěru

Prověříme zájemce o koupi, jejich možnosti a způsob úhrady kupní ceny. V případě více zájemců máme zkušenost s realizací výběrových řízení a AUKCÍ. Ty vedou k prodeji za nejvyšší cenu a za nejvýhodnějších podmínek pro Vás. 

Pokud je o nemovitost velký zájem, je AUKCE nemovitosti rozhodně vhodně zvolenou alternativou pro její prodej. Pomáhá vybrat ideálního kupujícího a zároveň umožňuje dosáhnout té nejlepší prodejní ceny. Podmínkou však je, aby byla provedena správně za jasně daných pravidel.

Naše kancelář má nastavený jednoduchý a transparentní systém aukcí přímo na webové stránce dané nemovitosti. Viz. POSTUP AUKCE 

V případě platby pomocí hypotéčního úvěru 

zajistíme ve spolupráci s naším hypotečním specialistou, abyste peníze získali bezpečně a včas (Marcela Stehlíková - GOLEM FINANCE).

  1. Právní a realitní servis

Ve spolupráci s renomovanou advokátkou zajistíme veškerou organizaci, konzultace a podpisy Rezervační smlouvy, Kupní smlouvy a Smlouvy o advokátní úschovu peněz a listin  a další smluv a dohod dle požadavků klientů (JUDr. Helena Šplíchalová – advokátka kanceláře).

  1. Předání nemovitosti

Poté, co jsou splněny všechny náležitosti uvedené ve smlouvách zajistíme předání nemovitosti. Nachystáme Předávací protokol a zajistíme přepisy energií u jednotlivých dodavatelů médií.

  1. Něco navíc

Jsme klientská kancelář a je pro nás důležité, abyste byli maximálně spokojení. Budeme s Vámi i nadále ve spojení a jednou měsíčně vám zašleme email s aktuálními informacemi z oblasti realit. Pokud budete potřebovat profesní radu nebo pomoc, budeme tu vždy pro Vás.

 

O všechno se postaráme - OD ZAČÁTKU DO KONCE.

_wz60094_copy_-_kopie

 

 

 

Tržní posouzení nemovitosti

  

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení