Co je vlastně HOME STAGING?

Co je vlastně HOME STAGING?

Home Staging je umění přípravy a aranžování nemovitosti na prodej nebo pronájem a její následná profesionální prezentace na realitním trhu.

Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh zájemců tak, aby jste vaši nemovitost prodali či pronajali v co nejkratším čase, za co nejvyšší prodejní cenu.

Nemovitost po Home Stagingu vypadá skvěle na fotografiích a video prohlídkách, a oslovuje tak maximální počet potencionálních kupců.

Kupující totiž nezajímá jak jste zde žili VY – potřebují vidět, jak zde mohou žít ONI.

V rámci služby Home Staging jsme schopni svým klientům nabídnout kompletní servis.  Od běžného jednoduchého úklidu, úprav a změn interiéru, který je nenáročný, ale má ohromující výsledek nebo komplexní službu včetně zapůjčení nábytku, dekorací a umění, přes přeskupení nábytku, řešení problémů osvětlení, drobné opravy a výmalbu. Všechny tyto změny provádíme po důkladné konzultaci s přihlédnutím na potřeby klienta, ale i na finanční a časové možnosti. Troufáme se tedy říci, že služba Home Staging je časově a finančně dostupná opravdu každému.

Všechna doporučení a změny, které navrhneme jsou zaměřeny na zlepšení prodejnosti nemovitosti.  Home Staging vám zvýší prodejní cenu a urychlí čas prodeje, protože když je byt či dům profesionálně naaranžován a prezentován oslovuje maximální počet kupujících na realitním trhu.

Takto upravené nemovitosti s využitím služby Home Staging se pravidelně prodávají přes naši společnost v polovičním čase a za cenu o 10-15% vyšší, než je v dané lokalitě obvyklé.

Home Staging Vám peníze nejen ušetří, ale především vydělá! A přitom je to tak jednoduché!

Přijďte se poradit s námi.

Mgr. Monika Sedláková, majitelka COMFORT REAL

tel.: 777 148 332, monika.sedlakova@comfortreal.

https://www.comfortreal.cz/default.asp

Mgr. Monika Sedláková
Autor: Mgr. Monika Sedláková

TŘEBA PRÁVĚ TEĎ

777 148 332 

 

 

Náš společný příběh.....

  

2   1 Další recenze  

 

 

NECHTE VAŠI NEMOVITOST ZÁŘIT

 

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení